حضرت آیت الله مکارم شیرازی

ایمان را بالاترین سلاح و معیار برتری درمیادین نبرد است؛ سلاح برتر را که ایمان است، دشمن ندارد در حالی کهروحیه بالا و فداکاری حرف اول را در میادین جنگ می‌زند.کسانی که به ظاهر دم از دموکراسی و حقوق بشر می زنند، منطقشان این است که هرکس قوی تر است به خواسته هایش خواهد رسید.

******

امام زمان (عج) مانند آب زیر زمین بین دو لایه نفوذ پذیر و نفوذ ناپذیر است و نیز خورشید پشت ابر مایه حیات انسان ها است و کسانی می توانند از آب زلال و نور وجودی این حضرت استفاده کنند که زمین قلبشان شوره زار نبوده و توانایی استفاده از فیوضات نازل شده بر آن ها را داشته باشند.

******

آیا نباید تمام جهان در انتظار آن آب جاری و گوارایی باشند که روزی ظاهر شود و سرزمین جهان را از تشنه کامی درآورد، طالبان عدالت را به عدالت برساند، طرح نوینی در این جهان بیافکند و آن طرح نوین شایسته قامت انسانیت باشد؟ جهان امروز سزاوار نام انسانیت نیست و وحشی گری و گرگ صفتی است که نام حقوق بشر بر آن می گذارند.

******

بدانید که پیروزی بزرگ امام زمان (عج) و فتح سراسر زمین تنها به بوسیله 313 نفر از یاران حضرت محقق نمی شود بلکه به دست افراد صالح دیگری نیز انجام می شود و بکوشید با کسب تقوا و رضایت الاهی از زمره این افراد باشید.

******

این تهاجم گسترده فرهنگی و جنگ روانی دشمن نشان می دهد دانشجویان و جوانان کشور ما در سطح خوبی از ایمان قرار دارند و خود را برای ظهور آماده می کنند.
 

/ 0 نظر / 18 بازدید