حضرت امام خمینی (ره)

سلام و درود به پیشگاه مقدس مولود نیمه شعبان و آخرین ذخیره امامت (بقیة الله ارواحنا فداه) و یگانه دادگستر ابدى و بزرگ پرچمدار رهایى انسان از قیود ظلم و ستم استکبار، سلام بر او، سلام بر منتظران واقعى او، سلام بر غیبت و ظهور او و سلام بر آنان که ظهورش را با حقیقت درک مى‏کنند و از جام هدایت و معرفت او لبریز مى‏شوند. و سلام بر ملت‏بزرگ ایران که با فداکارى و ایثار و شهادت راه ظهورش را هموار مى‏کنند.

******

ما علاوه بر اینکه گرفتار آمریکا هستیم……گرفتار برخی اشخاصی که مدعیمسلمانی هستند هم هستیم….. آنها ما را تکفیر می کنند ……. ما که از امام مهدی(عج) که قوه اجرایی اسلاماست صحبت می کنیم و می گوییم که عدل در زمان او فراگیر خواهد شد. از طرف خود آنهاهم همین مضمون نقل شده است که "یملا الارض قسطا و عدلا کما ملئت ظلما و جورا" ….ماکه می گوییم انبیا موفق نشده اند مقاصد خود را اجرا کنند و خدا در آخرالزمان کسی رامی آورد که مسائل انبیا را اجرا کند…….این بیچاره ها برای خدمت به اجانب و یانفهمیده تاویل می کنند که فلان گفته است که حضرت مهدی شریعت را تکمیل می کند….اینبرای ما بسیار ناگوار است . ما حضرت مهدی را یکی از افرادی می دانیم که تابع اسلاماست. تابع پیغمبر است، لکن تابعی که نور چشم پیغمبر اسلام است و مطالبی را که حضرترسول اکرم(ص) گفته است را اجرا می کند.

******

مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست، انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمدارى حضرت حجت (ارواحنا فداه) است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهاد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار داد... باید دولت جمهورى اسلامى تمامى سعى و توان خود را در اداره هر چه بهتر مردم بنماید، ولى این به آن معنا نیست که آنها را از اهداف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانى اسلام است منصرف کند.

******

این حکومت، حکومت امام مهدى (عج) است و او حافظ این دولت است.

******

این نهضت مقدس براى انقلاب بزرگ مهدى موعود است.

******

انقلاب مردم ایران، نقطه شروع انقلاب بزرگ جهانی اسلام به پرچمداری حضرت حجت(ارواحنا فداه) است . . سلام بر ملت بزرگ ایران که با فداکاری و ایثار و شهادت، راه ظهورش را هموار می کنند!

 

/ 0 نظر / 8 بازدید